STOKTAN TESLİM YANGIN KAPISI

Yangın kapıları binaları yangından korumak için tasarlanmıştır. Yangın kapıları çelik malzemelerden yapılmaktadır. Yangın kapıları satın alındıktan sonra genellikle duvara yerleştirilir ve kolay giriş ve çıkış için dışarıya doğru açılır. Yangın kapılarının pek çok faydası vardır ancak en önemli sebeplerinden biri, bina dışında bir yangın çıktığında bina içindekileri zarar görmekten korumasıdır. Yangın kapıları aynı zamanda üst katta bir yangın çıkması durumunda dumanı dışarıda tutarak bina içindeki insanları da korur. Yangın kapıları aynı zamanda ısı ve dumanın bina geneline yayılmasını engellemeye yardımcı oldukları için de önemlidir.

YANGIN KAPISI ÖZELLİKLERİ NELERDİR ?

1Yangın kapıları özel metal malzemelerden yapılmaktadır.Dumanı sızdırmazlar, böylece duman zehirlenmesini önlerler. 90-120 dakikaya kadar süren çeşitli tipleri mevcuttur. Sıradan kapılar gibi kullanılabilirler. Bu kapılar dayanıklıdır ve yangındaki ısıya ve alevlerin yüksekliğine dayanabilir. Yaylı menteşelerle kendilerini kapatırlar. Kapı kolu panik anında kolaylıkla açılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yangın anında güvenli kaçış noktası sağlarlar.

https://www.kuzeyyangin.net/: Yangın kapısı temini ile ilgili ürün ve montaj hizmetlerini sizlere sunmak. Fiyat bilgisi almak ve yangın kapısı satın almak için sitemizde yer alan adres üzerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

TEKLİF ALIN

Teklif almak için bize ulaşmanız yeterlidir.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.